Hakkımızda

Hakkımızda

Referanslarımız

İşlerimiz

İletişim


Şubat 2011’de faaliyetine yayımcılık hizmeti ile başlayan Tetis Medya Ajansı birçok meslek odası, dernek, kurum ve kuruluşlara yayımcılık hizmeti sağlayarak alanında tecrübeli ve etkin bir kurum olmayı başarmıştır.
Pek çok derginin kuruluş aşamasında yer alan Tetis Medya Ajansı elde ettiği tecrübe ve gösterdiği etkinlik sayesinde köklü dergilerin yayımcılık hizmetlerini de üstelenmeyi başarmıştır.
Düzenli olarak gelişmeyi kendisine ilke edinen Tetis Medya Ajansı yayımcılık hizmetinin yanı sıra fotoğrafçılık, tasarım ve baskı hizmetlerini de sunmaktadır.

Vizyon

Alanında belirleyici ve söz sahibi bir kurum olmak.

Misyon

Bilgi, tecrübe ve yaratıcılığı birleştirerek yayımcılık ve tanıtım alanlarında en üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamak.

İlkelerimiz
• Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak,
• Sektöründeki yenilikleri takip etmek,
• Gelişimi düzenli hâle getirmek,
• Yaratıcılığı serbest bırakıp özgünlüğü yakalamak.

Yunan mitolojisinde Tethys (Tetis), yeryüzünü besleyen tüm tatlı su kaynaklarının tanrıçasıdır. Suyunu emip yer altında biriktiren Tethys, nehir ve göllerden tutun da pınarlara, yağmur bulutlarına, kuyulara varıncaya kadar, sayısız çocuğunu bu yer altı kaynakları ile besler.
Aynı zamanda Anadolu’nun bugün bulunduğu yerde yüz milyonlarca yıl önce Tetis (Tethys) Denizi vardı. Tetis Denizi'nde biriken tortullar kıvrılarak Anadolu'nun büyük bir kısmının kara haline geçmesine neden oldu.
Bulunduğu coğrafya ve tarihten temelini aldığını düşünen Tetis Medya Ajansı bu mitolojik ve coğrafi ismi kendine seçerek hem köklerine sahip çıkma hem de Tetis’i yeniden anlamlandırma misyonunu üstlenmiştir.

Bize Ulaşın

TetisMedyaAjansi

TetisMedya

TetisMedya

0535 417 20 50

Tetis Medya © 2019